jistota Vašeho bezpečí

Výcvik & sport

Naši zaměstnanci jsou profesionálové ve svém oboru.

Klademe důraz na fyzickou i psychickou připravenost každého z nich, pro jejich výcvik slouží soukromá tělocvična, zaměstnanci jsou cvičeni na boj se zbraní, beze zbraně, zajištění pachatele ale i na předcházení konfliktů a jejich klidnému vyřešení.

Tréninky jsou pod vedením našeho člena Tomáše Vacka, který je Instruktorem sebeobranného systému Krav Maga a působí jako instruktor v nejprestižnější světové organizaci IKMF.

Mimoto náš tým tvoří nejen amatérští, ale i profesionální sportovci z řad bojových a silových sportů a spolupracujeme se sportovním klubem MMA Fighters Tachov.

Krav maga (hebrejsky קרב מגע‎‎, krav = boj, maga = dotyk, kontakt, tedy česky kontaktní boj, boj z blízka) je systém sebeobrany, který představuje oficiální soustavu technik vypracovaných pro sebeobranu a boj zblízka izraelských obranných sil, izraelské národní policie a dalších izraelských bezpečnostních složek.

Krav maga bylo zařazeno do učebních osnov izraelských středních škol, jeho techniky jsou předváděny a nacvičovány ve výchovných a naučných institucích řízených izraelským ministerstvem školství. Krav maga není sport, ale příprava na boj zblízka na život a na smrt.

Dnes krav maga používají všechny složky izraelských ozbrojených sil (regulérní síly i speciální jednotky Sajeret), zpravodajské služby Mosad a Šin Bet, americké CIA, FBI, DEA, U.S. Marshals a další federální agentury, některé složky amerického letectva a pobřežní stráže, dále několik amerických policejních sborů (včetně SWAT týmů), francouzská elitní jednotka GIGN, Belgická armáda a další.